Jaro je nádherným obdobím, které můžete prožít v mnoha různých destinacích, která již budou zalita sluncem. Jaro je pro vás také velmi vhodným obdobím pro objevování nových míst. Příliš turistů totiž v populárních destinacích zatím nenajdete a můžete si dovolenou užívat v naprosté pohodě. Kam tedy vyrazit?

Toskánsko

Jaro je dokonalým obdobím pro návštěvu středoitalského Toskánska. Zde se můžete nechat okouzlit malebnými vesničkami, i většími městy a nádhernou přírodou. Toskánsko vám přinese klid a dostatek prostoru pro odpočinek u sklenice skvělého vína a talíře plného italských dobrot. V Toskánsku si přijdou na své milovníci klidu, přírody i nadšené cyklisty. Zdejší zvlněná krajina je dobrou volbou pro cyklotoulky, přitom autem jste v Itálii za pár hodin. Jaro v Toskánsku je ve znamení rozkvetlé krajiny, slunečných dnů a pomalého rozjezdu nového roku.

Kréta

Že jste žádný z řeckých ostrovů ještě nikdy nenavštívili? Kréta je pro vás skvělou první volbou. Zde si na jaře užijete teplého středozemního klimatu. Počasí zde bude příjemné a vy se vyhnete návalu turistů. V moři to bude jen pro otrlejší, ale prozkoumat můžete krásu zdejší přírody, především hor. Zdejší nejvyšší vrcholky dosahují kolem 2 500 m. n. m. Naleznete zde i trasy pro méně zkušené turisty. Těšit se můžete i na zajímavé jeskyně, kanony, soutěsky atd.

Sicílie

Nechte se okouzlit jarní Sicílii prosycenou sluncem. I když budou Etnu zdobit pravděpodobně malé zbytky sněhové nadílky, u pobřeží se již budete těšit z dávky slunečních paprsků. Sicílie vás okouzlí především zajímavou historií, řeckými a římskými ruinami na jihu ostrova i krásným městem Palermo. Užívat si na Sicílii můžete i odpočinku u moře a skvělého jídla. Pokud jste Sicílii ještě nenavštívili, je právě na čase to změnit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup