Pokud jste zrovna single, ať už chvíli nebo dlouho, nemusíte se trápit tím, co podniknete v létě. Na dovolenou se totiž nejezdí pouze s rodinkou či partnerem. Vyrazit můžete i s kamarádkami, které znáte už nějaký ten pátek anebo i zcela novými, které v průběhu dovolené poznáte blíž. Taková dámská jízda, to je něco.

Dovolená v Chorvatsku patří k těm nejčastějším, nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším z mnoho důvodů. Třeba proto, že nevyjde finančně moc draho, není to zase tak moc daleko a vzhledem k velkému přílivu turistů z ČR si tam nepřipadáte tak ztraceně.

Dovolená v Chorvatsku s kamarádkami

Prakticky máte dvě možnosti. Buď na dovolenou vrazit s kamarádkami, které už znáte anebo dívkami, ženami, které v průběhu dovolené teprve poznáte. Obě varianty mají něco do sebe. V případě kamarádek, které už znáte, se mnohem více uvolníte. Dobře se znáte a nikdo nemusí nic předstírat.

Dovelená s novými tvářemi

Jestli se opravdu někde houfně jezdí na dovolenou, pak je to právě Chorvatko. Proto existuje spousta skupin na sociálních sítích, kde se dávají dohromady single lidi, aby společně vyrazili na dovolenou. Jednak to ve více lidech vychází levněji, a pak víc lidí = více zábavy. Na takové dovolené můžete poznat spoustu nových lidí a příležitostí. Když se předem domluvíte a koupíte last minute Chorvatsko, vyjde vás taková dovolená za hubičku.

Jak taková dámská jízda probíhá?

Dámská jízda je čistě dámskou záležitostí. A rozhodně nečekejte nudu. Tobogány budou vaše, stejně tak hotelový bazén, číšníci budou z vás vedle. Skupinka dam vždy vzbudí rozruch, i když se budete chovat jako myšky. Ačkoliv to se moc nepředpokládá.

K čemu dámská jízda slouží?

I když se teď možná trochu bojíte vyrazit do Chorvatska s cizími lidmi, během okamžiku z vás ty obavy spadnou. Dámská jízda perfektně plní svůj účel – odpočinku i zábavy. Určitě mnohem lepší než sedět doma a naříkat na nudu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup