Je-li vaším přáním, aby si letošní léto děti opravdu užili, připravte jim program, kde nebude o zábavu nouze. Jestli děti něco milují, pak je to dobrodružství, koupání, tobogány, dále pak zvířátka a různé kolotoče, houpačky. Možností se nabízí nespočet.

Apartmány u moře

Vyrazit můžete třeba na dovolenou k moři. Ubytování určitě seženete poměrně levně díky last minute. Než si vyberte vhodné místo, zjistěte, kde je nejlepší cestovat s dětmi. Rozhodně by neměly chybět ony zmiňované tobogány a jiné vyžití pro nejmenší. Dnes už je docela moderní umísťovat do parků dětská hříště, která nabízejí prolézačky, houpačky, kolotoče. Děti tak mohou chvíli dovádět na souši a chvíli ve vodě.

Zoologická zahrada

Děti zvířátka milují a dnešní zoologické zahrady rovněž oplývají i dalším typem zábavy pro nejmenší. Pokud se vám nebude chtít chodit pěšky, můžete se svést vláčkem, který dělá během své trasy různé zastávky. K létu patří smích, zábava a dobrodružství, které si děti během školního roku moc neužijí. Proto jim připravte během prázdnin co nejvíce zábavy.

Výlet lodí

Pirátské výpravy se nejčastěji pořádají někde u moře. Takový výlet zahrnuje občerstvení na lodi, koupání a prohlídku nějakého ostrova. Zkuste mrknout na ubytování v Chorvatsku, kde jsou výlety lodí běžnou záležitostí.

Strašidla na hradě

Tyto akce jsou během léta poměrně časté. Ovšem musíte hledat a pátrat. Předem si pak případně domluvit i nocleh. Mnohdy bývá ubytování i přímo na hradě či zámku. Pokud se vám nechce nikde daleko jezdit, domluvte se vy dospělí a uspořádejte dětem strašidelný večer někde u vás.

Táborák

Pamatujete si ještě, jak jste malé děti opékali na klacku buřty? Dnes už to bohužel tak časté není. Najděte místo, pokud nemáte vlastní zahradu, kde je možné tábořit a opékat a hurá na to.

Indiánské vesničky

Westernové a indiánské vesnice nejsou v ČR žádnou novinkou. Nalézají se v Jičíně, Trutnově, Rychnově, Děčíně a v mnoha dalších městech. Děti mohou zjistit, jak žili známé indiánské kmeny a zastřílet si z luku anebo okusit westernovou atmosféru divokého západu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup