Návštěva Nízkých Tater nemusí být jen o lyžování a sněhu. Pod Tatrami máte jedinečnou možnost zažít exotiku, moře nebo surfování a to pouhých 15 minut jízdy autem od největšího zimního střediska na Slovensku, Jasná.

V Tatralandii se můžete těšit na celkem 14 bazénů, z toho 10 celoročně přístupných, se slanou, termální ale i čirou vodou. Pokud chcete vyzkoušet trochu adrenalinu, svezte se na některém z tobogánu o délce až 100 metrů.

Dřevěná plachetnice ztroskotaná na skále, mušle, čirá voda a spousta různě barevných rybek, atmosféra a prostředí skoro jako na opravdové dovolené v Karibiku. Takový pohled se Vám naskytne při návštěvě Tropical Paradise. Vydejte se na průzkum exotického Karibiku, nebo naberte síly a popíjejte osvěžující drink pod stínem palem na některém z pohodlných lehátek.

V bazénech s mořskou vodou se můžete i Vy na vlastní kůži přesvědčit o účincích thalasso terapie. Sůl rozpuštěná ve vodě aktivně ovlivňuje stav centrálního nervového systému také zlepšuje krevní oběh a spoustu dalšího.

Tropical Paradise

O počasí se ale na své dovolené v Tropical Paradise bát nemusíte, klima je tu stabilní za jakékoli situace a při teplotě 30° v interiéru se můžete i v průběhu zimy dokonce opálit.

Po náročném dni hoďte všechny starosti za hlavu a užijte si nevšední relax a pohodu. Dopřejte si taky chvilku pro sebe a vyzkoušejte různé masáže, koupele, zábaly nebo některé z procedur ve Wellness centru přímo v aquaparku Tatralandia. Tropical Paradise Vám nabídne novinku ETANI Wellness Point. To ale ještě pořád není vše. Ve zdejším Keltském saunovém světě si můžete vybrat z 21 parních, masážních nebo vodních saun a koupelí.

Adrenalin na točitých tobogánech, koupání ve slané vodě, vlny jako v moři, atmosféra Karibiku, spousta zajímavých atrakcí, špičkový wellness a nově i surfování na vlnách. To všechno se Vám nabízí pod jednou střechou.

V Aquaparku Tatralandia si stoprocentně přijde na své úplně každý člen rodiny.

Nelamte si hlavu s výběrem hotelu. Ubytovat se můžete třeba v jedné z celkem 11 zajímavých tematických osad Holiday Village Tatralandia***, jen pár kroků od Tatralandie.