Rádi byste prožili něco nového? A co takhle vánoční svátky či Silvestr v teple u moře? Pokud vám nevadí opustit tradice a vyjet si na chvíli s rodinou k moře, je pro vás ideální čas. Letenky do mnoha destinací po celém světě jsou nyní za skvělou cenu. Kam tedy za teplem vyrazit?

Přivítá vás Egypt

I přes zimu vás Egypt přivítá teplým počasím. Teplota vzduchu se pohybuje přes zimu kolem dvaceti stupňů a moře má asi 25 stupňů. Užít si zde můžete relaxace, objevování nové kultury, koupání v Rudém moři a prohlídku staveb, které zde vytvořily starověké civilizace. V prosince vám zde bude příjemně, žádné šílené tropy. Egypt je oblíbenou destinací také pro možnost šnorchlování, jelikož právě Rudé moře skrývá krásný podmořský svět. Nakoupit zde můžete i dárky vašim blízkým a kamarádům za příznivé ceny.

A co Kanáry?

Letenky na Kanárské ostrovy jsou nyní velmi levné. Teploty v prosinci se zde pohybují kolem dvaceti stupňů. Žádného horka si zde neužijete, ale uvidíte jedinečné silvestrovské oslavy. Na Kanárských ostrovech vás čekají krásné pláže, zajímavé túry a usměvaví obyvatelé.

Kuba

Konec roku stojí za to zažít také na Kubě, kde vás dostane neopakovatelná atmosféra. Kuba vás jednoduše okouzlí, a to nejen krásnými plážemi, ale především kulturními památkami, jedinečnou architekturou, zajímavým jídlem a příjemnou atmosféru. Platí tu zde jednoduše „no stress“. Opravdovým rájem je letovisko Varadero, ale na Kubě najdete i mnoho dalších zajímavých míst. Prožijte jedinečné svátky právě na Kubě.

Thajsko

Chcete-li se vydat spíše východním směrem, zavítejte do Thajska. Zde je i v prosinci kolem 28 stupňů. Prosinec, leden a únor jsou v Thajsku nejslunečnějšími měsíci. Vydejte se za sluncem, krásným mořem a jedinečnými oslavami konce roku do Thajska. Nový rok přivítáte opálením a dobrou náladou z dovolené.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup