Důvodů, proč navštívit Maďarsko je jistě bezpočet. Těšit se můžete na příjemnou atmosféru, nabídku kvalitních gulášů, jedinečný relax v termálních lázní, největší jezero ve střední Evropě a všudypřítomnou vůni sušené papriky. Zajeďte si i vy do Maďarska na dovolenou a dopřejte si zasloužený relax. 

Zasloužených relax

V Maďarsku si můžete vybrat z pestré nabídky lázeňských center. Pobyt v termálních lázních posílí vaše tělo, zklidní mysl a vy opět najdete ztracenou energii. Maďarsko má statut lázeňského města a nalezli byste v něm 118 pramenů a 15 veřejných lázní, a to i v hlavním městě Budapešti. Pokud do Maďarska pojedete s dětmi, zavítejte do termálních lázní Bükfürdö.

Koupání u Balatonu

Načerpat energii můžete i na plážích u jezera Balaton. Přijdou si zde na své lenoši, ale také aktivní jedinci. Těšit se můžete na plavání, jízdu na kolech, šlapadla a další zábavné atrakce. Balaton můžete znát i pod přezdívkou Maďarské moře a přes léto má voda příjemných 28 stupňů. Jen ta slaná voda vám může trochu chybět.

Objevte chutě a vůně Maďarska

Rádi byste zažili opravdovou atmosféru Maďarska? Hudbu, ruch a halas? Navštivte typické maďarské kavárny, které vás okouzlí vůní kávy a příjemnou atmosférou. Překvapí vás kavárna Velkého pařížského obchodního domu na Andrassyho bulváru, který se nachází v Budapešti. Stavby si jistě všimnete na první pohled. Dopřát si v Maďarsku také musíte pravý maďarský guláš či tradiční rybí polévku halaszlé.

Navštivte Budapešť

Nezapomeňte ani na návštěvu hlavního města, Budapešti, která se stává turisty stále více oblíbenou. Dopřát si zde můžete vše, co Maďarsko nabízí, kouzelné lázně, památky, příjemné kavárny, vinotéky a skvělé restaurace. Odpočinek si můžete dopřát v tureckých lázních Rudas a poté se vydat na návštěvu památek, například budovu parlamentu, která stojí na břehu Dunaje, Rybářskou baštu či Budínský hrad.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup