I když často na dovolenou a za zážitky vyrážíme do vzdálených destinací, právě na našem rodném kontinentě na nás stále čeká nespočet nádherných míst. Objevte nejkrásnější místa Evropy, která stojí za návštěvu. 

Ukrajina, Itálie, Španělsko

Pokud někdy zavítáte na Ukrajinu, určitě byste neměli vynechat návštěvu zdejšího Tunelu lásky. Nachází se nedaleko městečka Klevan a jedná se o opravdu krásnou hříčku přírodu. Tři kilometry tratě lemují vysoké stromy, které se v korunách splétají a vytváří jedinečný tunel. Nádherné místo najdete také v Itálii, přímo ve městečku Manarola. Manarola leží asi 100 km od Janova a je součástí skály, která se tyčí přímo nad mořem. Zdejší domy jsou navíc pestrobarevné a vytváří jedinečnou atmosféru a skvělé místo na focení. A co krásného objevit ve Španelsku? Je toho opravdu mnoho. Za návštěvu jistě stojí chrám La Sagrada Familia, která je 172 metrů vysoká a dostane vás jedinečnou architekturou.

Francie, Německo, Portugalsko

Pokud se vám poštěstí dostat se do Francie, přímo do Provence, v období, kdy vykvétají levandulová pole, zažijete opravdu něco jedinečného. Nikde jinde na světě se vám nepoštěstí vidět tisíce políček zbarvených do různých odstínů fialové. Naplánujte si proto návštěvu Provence velmi pečlivě. Jedinečný zážitek vás čeká také v Německu u okouzlujícího Rakotz Bridge. Tento dvojitý most najdete v německém parku Kromlau a zažijete zde opravdu jedinečnou podívanou. Přes léto most uvidíte obklopen zelení, na podzim zase krásně zbarveným listím a v zimě zasypaný bílou nadílkou. Dalším tipem na nejkrásnější místa v Evropě, musí být určitě Portugalsko, přímo pláže a skály v Algarve. Právě ty patří mezi nejkrásnější, pokryty zlatavým pískem a stálým přívalem slunečních paprsků. Objevíte zde i řadu zajímavých jeskyní a jedinečných míst.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup