Coast Positano Amalfi Sorrento Sea Italy

Rádi byste vyrazili na dovolenou, ale vaše finanční možnosti nejsou příliš velké? Vyberte si destinace, ve kterých jsou na tom ekonomicky podobně jako u nás, nejsou tolik vzdálené a přesto váš potěší krásnou přírodou či čistým mořem.

Slunná Itálie

Dobrou volbou dovolené za přijatelnou cenu je Itálie. Do Itálie se dostanete poměrně rychle autem a i v severních částech Itálie naleznete jedinečná místa. Za návštěvu jistě stojí Toskánsko nebo jedinečná Ligurie. Itálie je navíc přijatelná i co se týká ceny za potraviny a ubytování. V poslední době jsou i velmi levné letenky do nejrůznějších italských středisek.

Krásná příroda v Chorvatsku

Dovolená v Chorvatsku je nejen krásná a plná odpočinku, ale také velmi levná. Do Chorvatska se dostanete snadno autem, ubytování zde najdete za hubičku a ani potraviny zde nejsou nijak předražené. Zvláště chorvatské ostrovy vám nabízí tížený klid a krásnou přírodu. Jelikož v Chorvatsku není nouze o rodinné apartmány, i dovolená s celou rodinou vás zde vyjde levně. V Chorvatsku si užijete nejen krásných pláží a čistého moře, ale i skvělého jídla a vína, stejně jako v Itálii.

A co Slovinsko?

Dovolenou stojí za to strávit také ve Slovinsku. Nabízí vám opravdu jedinečnou přírodu, nádherné hory, jezera a klidná zákoutí. Slovinsko je ideální pro aktivní páry, kteří hledají odpočinek v přírodě.

Egypt

Levnou variantou je pro vás také zájezd například do Egypta. Jelikož je v ceně zájezdu obsažena letenka, ubytování i strava, takovýto typ dovolené se vám může opravdu vyplatit. Je však na vás, zda takovému druhu dovolené holdujete či zda raději vyrazíte autem do Itálie či Chorvatska. Každá rodina je v tomto ohledu samozřejmě jiná a je nutné zvážit pro a proti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup