Nádherné souostroví s unikátním klimatem, kde jsou po celý rok ideální podmínky pro strávení dovolené na sluníčku u pláže, vás potěší koupáním, vodními sporty, jedinečnou architekturou i přírodními divy. Turisty z celého světa přivádí na Kanárské ostrovy dokonalá teplota.  Gran Canaria, Fuerteventura, Teneriffa, La Palma, Lanzarote, Sierro i Gomera oslní svými drahokamy, ale především dechberoucími písečnými plážemi.

Subtropické deštné lesy a malé pouště

Už v dávných časech byly Kanárské ostrovy oblíbené pro své klima, písečné pláže a drahocennou přírodní krásu. Zdejší vzduch je vlhký, příjemný a oživující. Kromě lenošení na plážích s koktejlem v ruce zaujmou i delfíní show, zábava v aqvaparcích, výlety lodí na otevřené moře, noční život na diskotékách, návštěvy muzeí a toulky přírodou.

Dovolená na Kanárských ostrovech nikdy nezklame

V El Hiero si zamilujete prazvláštní rostliny, živočichy i krajinu, která se stala přírodním dědictvím UNESCO. Útvary sopečného původu, horské cesty, kostel Nuestra Senora a klenoty hlavního města Valverde vás nenechají klidnými. Fuerteventura zláká dlouhými písečnými plážemi, Archeologickým a Etnografickým muzeem Betancuria, tropickým parkem a vodními sporty. Gran Canaria patří k nejatraktivnějším ostrovům. Pláže jako ze žurnálu, výlety a volnočasové aktivity, Kanárské muzeum v Las Palmas a rovněž noční život hrají prim. Gran Canaria naláká proslulou pláží Playa del Inglés.

Pláže jako z pohádky

La Palma přeje dovolené na Kanárských ostrovech v nitru přírody. Černé zátoky, vulkány, bujné lesy a čisté ovzduší vhodné pro nemocné astmatem a bronchitidou. Lanzarote je ostrovem kontrastů. Písečné pláže pro děti i sportovce, perly architektury, měsíční krajina i černé pláže. Teneriffa uhrane písečnými zálivy, pouštní krajinou, přírodní rezervací a nejvyšší horou Španělska, Teide. Kanárské ostrovy letecky, to je nejlepší spojení do ráje!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup