Každý vztah potřebuje čas od času něco speciálního, aby se utužil. Vynikající příležitostí jsou zážitkové romantické víkendy, které můžete naplánovat například pro výročí vašeho vztahu nebo manželství, ale i bez hledání speciálního důvodu můžete vyrazit s partnerem na víkend do hlavního města České republiky, které nabízí pro vyžití nejpestřejší nabídku možností. Samozřejmě i včetně odpovídajícího ubytování, které váš romantický víkend završí.

Začněte romantickou procházkou

Romantický víkend můžete započít první den procházkou například na nedalekou Petřínskou rozhlednu, která patří mezi nejoblíbenější místa pro zamilované. Traduje se o ní dokonce, že je něco jako českou Eiffelovou věží. Využít přitom můžete trasu přes nádherně rozkvetlý park nebo lanovkou. Pokud nebudete mít procházení dost ani potom, navštivte některé z historických památek a romantických zákoutí, než se rozhodnete vrátit na hotel v centru Prahy. Tam samozřejmě můžete v romantickém víkendu pokračovat. Další tipy najdete zde.

V moderně zařízeném hotelu si užijete každou minutu

Hotel Belvedere je dokonalým kompromisem mezi kvalitním ubytováním a rozumnou cenou. Na výběr přitom máte z mnoha moderně zařízených pokojů a navečeřet se můžete v místní restauraci japonského stylu, kterou hotel Praha disponuje. Vítaným zpestřením jsou i masážní služby, které si můžete v hotelu objednat buď přímo na pokoj, nebo v místním masážním salónu. Na pokoji je vám k dispozici vlastní sociální zařízení, kompletní pokrytí internetovým připojením, minibar a moderní vybavení hotelového pokoje. Záleží pouze na vás, jak si svůj romantický víkend naplánujete, abyste si ho společně užili.

Vyzkoušejte některý ze zážitkových balíčků hotelu

Kvalitní ubytování v Praze poznáte i podle toho, že nabízí nadstandardní služby, které můžete a nemusíte využít. Zvláště pro páry hotely většinou mají nachystáno nejvíc. Jsou to zážitkové nebo gurmánské balíčky včetně uvítacího drinku a výhodným vstupným na mnohá místa hlavního města. Většinou jde o památky v okolí, zoologickou nebo botanickou zahradu a také nechybí relaxační balíček s výhodnou cenou masáže podle vlastního výběru spojenou s večeří v restauraci. Při včasné nebo dlouhodobé rezervaci můžete získat také slevu, kterou jistě také oceníte.