Pokud hledáte pro svoji polovičku výjimečný dárek nebo si chcete dopřát romantický odpočinek ve dvojici, není nic lepšího než si ho zajistit v luxusním hotelu Karlštejn. Zrekonstruovaná budova stojící na břehu řeky Berounky vznikla dokonce ještě dříve než samotný hrad a na každém kroku zde dýchá atmosféra dob dávno minulých. V hotelu se o vás postarají jak o skutečné šlechtice a spolu s luxusním ubytováním si budete moci dopřát i speciální balíček, který vás jistě potěší.

Atmosféra ubytování je vždy nejvíc rozhodující

O celých sto let dříve, než vznikl majestátní hrad Karlštejn, byl v roce 1263 vybudován mlýn. Právě v jeho zrekonstruovaných prostorách sídlí v současnosti Hotel Karlštejn, který obklopuje zelený ostrov s romantickým altánkem. Pohádková atmosféra sálá z každého pokoje, ze kterých můžete zvolit mezi standardním ubytováním nebo luxusnějším pobytu v apartmánech. Všechny jsou prostorné a vybavené moderním nábytkem, který jen umocňuje pozitivní dojem. Internetové připojení je pak samozřejmostí v celém prostoru tohoto jedinečného hotelu.

Využijte balíček služeb, který nejde odmítnout

Pro ty, kteří si chtějí dopřát něco víc, je určen speciální romantický balíček. V ceně je jedna noc v exkluzivním apartmánu a snídaně, kterou vám mohou donést přímo na pokoj. Na uvítanou dostanete sklenku lahodného sektu a dámské srdce potěší drobný dárek. Jako pozornost bude pro vás na pokoji připraven košík s ovocem a vaše rozmazlování vyvrcholí romantickou večeří při svíčkách na letní terase nebo v restauraci. Po dobrém jídle je potřeba nasytit i duši, a tak si můžete zajít do hotelového relaxačního centra a rozmazlit se například ve finské sauně, která je při ubytování v hotelu Karlštejn pro hosty samozřejmostí.

Výlety, které byste si neměli nechat ujít

V blízkosti Karlštejna se nachází množství zajímavých míst a atrakcí, které si můžete vybrat podle chuti, ať už preferujete relaxační odpoledne strávené návštěvou místní ZOO nebo upřednostňujete sportovní odpočinek. Aktivity v okolí Karlštejna jsou nevyčerpatelné. Jistě vás potěší přítomnost golfového hřiště nebo výlety do nedalekého lomu Amerika či ke Koněpruským jeskyním – více o nich tady.