V tomto roce se do zahraničí pravděpodobně již nepodíváme. Rádi byste však v létě vyrazili na dovolenou? Zarezervujte si místa již nyní. O dovolenou v tuzemsku totiž bude tento rok velký zájem a vy ji můžete strávit u vody, ve skanzenu, historickém městě, nebo třeba v panensky krásné přírodě.

Rezervujte včas

Klíčové pro vás bude pro letošní rok především včasné vykonání rezervace v daném ubytování. O pobyty v České republice bude tento rok jistě nevídaný zájem a vy byste se mohli později jen divit, že na vás v žádném penzionu nezbylo místo. Rezervujte si proto ubytování včas, dokud máte také pestrý výběr a nemusíte brát jen to, co zbylo.

Léto u vody

Zvolit můžete tu nejpříjemnější variantu, kterou je letní dovolená prožitá u vody. Letošní léto bude na srážky nejspíše skoupé a užívat si budeme sluníčka opravdu vydatně. Naplánujte si proto dovolenou u vody, která je ideální pro rodiny s dětmi. Zvolit můžete variantu v penzionu, ve stanu v kempu či v chatičkách. Strávit dovolenou můžete například na Slapech, Lipně či u Máchova jezera.

Jedinečná dovolená

I v Čechách můžete prožít unikátní dovolenou, a to třeba rovnou ve skanzenu. Jedinečný zážitek to bude jistě pro vás i vaše děti, navíc skanzeny nabízí pestrý program pro rodiny i krásy okolní přírody.

Užijte si město

Rádi byste dovolenou strávili kulturněji, s lidmi a konečně si naplno užívali toho, co je bohužel nyní omezeno? Naplánujte si dovolenou v Kutné Hoře, Praze, Brně či jiném větším městě, kde si užijete dostatku kvalitních restaurací, barů, kultury i historických památek.

Tiny house v přírodě

Mnoho z nás však více touží po dovolené v přírodě. Moderní formou ubytování je tzv. ubytování v tiny housu. Jedná se o menší domečky, které jsou postaveny v přírodě, blízkosti rybníků či vodních toků a nabízí klid a dostatek odpočinku. Balzám na nervy i pro duši.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup