Letošní rok vás pravděpodobně dovolená v dalekých končinách nečeká. Objevujte proto Českou republiku a užijte si dovolenou u vody, v krásné přírodě a poznávejte neobjevené kouty naší země.

Lipno

Objevte krásy Lipna, největší vodní nádrže v Čechách. Lipno je obklopeno opravdu nádhernou krajinou a panenskou přírodou Šumavy. Ubytovat se můžete z některých z rezortů v blízkosti vodní hladiny. Na Lipně si můžete užívat písečné pláže, koupání v čisté vodě i vodních sportů, které nabízí dávku adrenalinu. Jedná se o opravdu ráj pro všechny, kteří chtějí svou dovolenou prožít aktivně, i když i relaxace tu na vás čeká dostatek. Kromě vodních sportů můžete vyrazit do okolní přírody na kole či in-line bruslích.

Slapy

Pražané to mají kousek k vodní nádrži Slapy, a to necelou půl hodinu. Vodní nádrž Slapy je oblíbeným cílem všech milovníku vodních sportů. Vyzkoušet si zde totiž můžete jachtaření, windsurfing, rybaření, ale odpočívat také u vody a užívat si dovolené s rodinou. Ať už tedy patříte mezi sportovní nadšence či lenošivé jedince, na Slapech si opravdu užijete.

Máchovo jezero

Seveřané si na své přijdou u Máchova jezera a okolí. Právě zde totiž najdete řadu cílových destinací pro zajímavé výlety, pobyt v přírodě i odpočinek u vody. Okolí Máchova jezera je dostatečně vybaveno a nechybí ani písečné pláže, restaurace, stánky, půjčovna šlapadel, minigolf apod. Ubytovat se zde však můžete i v luxusních pokojích, popřípadě v chatičkách v přírodě, záleží jen na vašich prioritách. Okolí Máchova jezera můžete prozkoumávat také na kole. Nezapomeňte si udělat výlet na hrad Bezděz, Housku či do Starých Splavů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup