Pomalu začínáte spřádat plány na letní dovolenou, avšak chybí Vám v nich pro zatím něco, u čeho byste si řekla, ano tohle přesně chci zažít?

Dovolená zpestřená bungee jumpingem

Možná už dávno toužíte po adrenalinovém zážitku, avšak doposud jste pro něj neměli dostatek odvahy. Letos je čas, kdy si můžete všechny tyto Vaše sny splnit. Stačí jen chtít a najít si v nepřeberném množství adrenalinových zážitků ten, který bude přesně odpovídat Vaším představám. Jen pro ty největší odvážlivce je tento zážitek www.firmanazazitky.cz/bungee-jumping. Pořádná dávka adrenalinu se Vám do krve vžene už jen při pomyšlení, že to budete právě Vy, kdo skočí s lanem okolo kotníků z televizní věže rozhodčích u proslulých skokanských můstků K120 a K180. Ty se nachází v obdivuhodné výšce 145 metrů nad městem Harrachov. Nejprve však musíte vystoupit na 36 metrů vysokou věž. V zimním období mohou nadšenci adrenalinu skočit dolů na snowboardu nebo na bigfootech.

Romantika i adrenalin v jednom během letu balónem

Pořádnou dávku adrenalinu avšak s nádechem romantiky můžete prožít během letu balónem. Už dlouho jste si s Vaší přítelkyní nenašli čas na rande? Třebaže sdílíte již nějakou dobu společnou domácnost, můžete si užít rande jako by bylo vaše první. Kdo ví, třeba se při troše štěstí budete moci proletět nad místem, kde jste se seznámili. Z ptačí perspektivy shlédnete krásy České republiky. Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem umožní odpoutat se od každodenních starostí a užít si pocit opravdové svobody teď a tady. Let větroněm, výlet vyhlídkovým letadlem nebo motorovým rogalem jsou další možnosti, jak netradičně strávit Váš volný čas.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup