Letní dovolená v roce 2020 nemusí být jen ve znamení toho, že zůstanete doma. Již nyní můžete bez omezení vyrazit například do Rakouska, Itálie, Chorvatska, Řecka, ale také Slovenska. Pokud se vám již nechce objevovat krásy Česka, ale na dalekou dovolenou se vám příliš nechce, vyrazte k našim sousedům na Slovensko. Zde na vás čeká nádherná příroda, poznávání nových míst i zábava.

Podhájska

Hledáte-li především zábavu pro celou rodinu, naplánujte si dovolenou, popřípadě výlet do nejoblíbenějšího lázeňského města na Slovensku. Čeká zde na vás termální koupaliště a spousta atrakcí, jako jsou tobogány či bazén s vlnobitím, ale nechybí ani nabídka wellness či centrum Aquamarin. Vyrazit můžete i na výlet do okolí, například na Levický hrad, prozkoumat město Nitra a Nitranský hrad či Topoľčianky.

Tatry

Když se řekne Slovensko, většině z nás na mysl hned vyvstanou Tatry, které jsou ideálním cílem na dovolenou pro milovníky hor, přírody a horské turistiky. Navštivte Vysoké Tatry nebo objevujte místní vodopády, kterých v Tatrách najdete celkem deset.

Slovenský ráj

I ráj vás na Slovensku čeká. Milujete přírodu a chcete dovolenou strávit aktivně? Vyrazte do Slovenského ráje, kde si můžete užívat cesty po strmých skalních stezkách i dřevěných žebřících. Narazíte zde také na mnoho krásných vyhlídek a zákoutí.

Jižní Slovensko

Ráj pro milovníky termálních pramenů a čisté vody. Vydejte se na dovolenou do Velkého Mederu, Podhájské, Komárnu či Dunajské Stredě. Termální voda má blahodárné účinky pro vás i vaše děti, které se zde snadno zabaví. Nechybí zde totiž venkovní bazény, dětská hřiště, sportoviště apod.

Liptov

Dokonalá příroda na vás čeká také v Jánošíkově kraji, tedy v Liptově. Naleznete zde pestrou nabídku ubytování, klid a krásu přírodu. Povyražení zde nabízí například Aquapark Tatralandia a Bešeňová. Vyrazit však můžete i k jedné z největších přehrad na Slovensku, Liptovská Mara. Vhodná je ke koupání i výletech na lodičkách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup