Cestování po Slovenské republice je díky Car rental Poprad jednodušší, levnější a bezproblémové. Nezáleží, ve kterou noční nebo denní hodinu přijedete autobusem, vlakem či přiletíte letadlem do SR. Díky tomu, že auto půjčovna funguje non-stop, nemusíte se obávat prostojů a zbytečných nocí navíc na hotelu. Díky pronajatému automobilu jste svému cíli zase o kousek blíž.

Car rental Poprad využívají jednotlivci i celé rodiny

Nezáleží na tom, zda cestujete samostatně, jedete na služební cestu, anebo návštěvu příbuzných. Auta se půjčují k soukromým cestám i pro pracovní účely. Využít Car rental Poprad mohou i celé rodiny nebo party kamarádů, kterým se nechce trmácet z Česka vlastním vozem. Ovšem po historických, turistických místech a přírodních krásách se můžou pohybovat dle libosti. Už žádná závislost na nepravidelných spojích, žádné prostoje při čekání na zastávkách – s pronajatým vozem jste o chlup svobodnější.

Jak Car rental Poprad funguje?

Klidně z Česka nebo přímo na Slovensku si podle termínu vyberete aktuálně volný vůz, který si vyberete ve městě, jež je vašemu pobytu nejbližší – případně vám bude automobil přistaven na místo určení. Vy si jej používáte dle libosti a konci plánovaného cestování vůz odevzdáte. Můžete platit na závěr s pomocí platebního terminálu. Tato možnost je výhodná zvláště pro ty, kdo si neumí propočítat zbytek eur a nemusela by jim konečná částka vyjít. I noční shánění bankomatu je nepříjemné, a proto je platba přes mobilní terminál velmi výhodná a bezpečná. Car rental Poprad samozřejmě kromě cizinců využívají i slovenští občané, kteří se dostali do akutní nouze, mají svůj vůz v opravně atd. Cenová dostupnost činí autopůjčovnu dostupnou všem třídám obyvatelstva. Zahoďte starosti s dovolenou za hlavu – auto si prostě půjčte!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup