Když se hodnoty na teploměru dostávají k rekordním hodnotám, když sluníčko doslova pálí a pomalu nezapadá, lidé se začínají ptát, co v takových horkých letních dnech dělat. I když se říká, že má sluníčko člověka nabíjet, nyní je spíše pravdou, že sluníčko vybíjí baterky. Jsou však místa, kde budete rádi, že sluníčko svítí, a kde vám nebude vadit, že je třicetistupňové horko.

Pokud přemýšlíte nad tím, kde trávit horké letní dny, možná vám už dochází nápady. Naštěstí pro vás máme několik tipů, co dělat.

Sjeďte si řeku                                                                                                    

Jste milovníkem adrenalinu? Proč si nesjedete nějakou z českých řek? Samozřejmě nemusíte sjet českou řeku, můžete si vody, konkrétně dravých řek, užít i v zahraničí. Jen dejte dohromady partu, ať v tom nejste sami, a užijte si sluníčka na vodě. Slunce, léto, voda a vysoké teploty – to je recept na nezapomenutelné zážitky!

Navštivte slovenskou Tatralandii

Pokud jste milovníkem spíše aquaparků a podobných zábavných parků, zamiřte k slovenským sousedům. Právě oni se pyšní tím, že na jejich území sídlí největší celoroční vodní areál zábavy a relaxu ve střední Evropě. Slovenská Tatralandia je místo, kde si na své přijdou jak děti, tak dospělí. Zatímco děti se mohou vyřádit na zdejších tobogánech, jichž je dohromady v celém areálu osmadvacet, dospělí si mohou odpočinout ve zdejším saunovém světě nebo ve zdejším wellness, kde se naloží do relaxačních koupelí nebo kde vyzkouší nejednu uklidňující proceduru.

Ani o ubytování v Tatralandii na Slovensku nebude nouze. Nabízí se ubytování v Holiday Villiage Tatralandia. S tím však poradí cestovní kancelář CK Rekrea Ostrava, obraťte se na ni.

Zamiřte k moři

Jestliže je pro vás léto synonymem dovolené u moře, pak se vydejte k moři. Nezapomeňte si ale šnorchl, vždyť potápění k moři patří a bez něj byste nepřijeli s tolika zážitky!