Prvním důvodem je fakt, že výletní plavba, vás dopraví na téměř jakékoliv místo z vytouženého seznamu vašich destinací. Výletní plavby jsou protkány celým světem a miliony cestujících s nimi každý rok navštěvují oblíbené země jako třeba Bahamy, Karibik, Aljašku, Evropu, Středozemní moře nebo dokonce Antarktidu. Plavby navíc nabízejí vše v jednom – od ubytování a stravování až po zábavu i pro děti. Plavba znamená procestovat svět, přičemž vybalit musíte pouze jednou!

Úžasná příležitost pro rodiny s dětmi

Mnohé lodě v sobě ukrývají spoustu atrakcí, např. tobogány, minigolfová hřiště nebo zábavné kluby pro děti a teenagery – většinou vše zdarma. Plánování je snadné, stačí si vybrat destinaci a tu správnou loď. Společnosti provozující výletní plavby, vám vše maximálně usnadní výhodnými balíčky, které pomohou ušetřit na položkách (alkohol, výlety na pobřeží a třeba i letenky).

Cestovatelé říkají, že se rozhodli pro plavbu i proto, že tu noc vyjde levněji, než v hotelu. Tam si člověk většinou musí, cokoliv navíc, samostatně zarezervovat a také zaplatit.

Tipy, jak najít levné plavby

Pokud patříte mezi flexibilní cestovatele, vaše šance, najít levné výletní plavby se zvýší. Vyplujte mimo letní sezónu a svátky, kdy jsou ceny nejnižší. Zarezervujte si vnitřní kajutu. Zaplaťte si kajuty na nižších palubách, které bývají za příznivější ceny, než ubytování ve vyšších podlažích.

Zárukou nižších finančních výdajů jsou i menší lodě

Hledáte skutečně výhodnou variaci? Zvažte zaoceánskou plavbu nebo přepravní plavbu. Tyto plavby představují jednosměrné cesty, které začínají v jednom přístavu a končí v jiném. Skvělé plavby jsou třeba z Floridy do Evropy nebo dokonce z New Yorku na Floridu. Jen mějte na paměti, že při návratu, budete pravděpodobně muset zaplatit o něco více za letenku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup