Během našich zimních měsíců v jiných končinách léto pokračuje či teprve nastává. Rádi byste prožili jedinečnou dovolenou v exotických končinách? Právě zima je pro splnění tohoto snu nadmíru příznivá. Kam tedy můžete vyrazit, aby vás to finančně nezruinovalo?

Kanárské ostrovy

Skvělou volbou jsou pro vás například Kanárské ostrovy, na které seženete letenky opravdu levně, navíc nejsou příliš vzdálené, tudíž se ani nebudete zbytečně trápit dlouhým letem. I na evropských ostrovech však můžete objevit exotiku. Zimní dovolená na Kanárských ostrovech přitom přináší průměrné teploty mezi 20-25 stupni Celsia. Otužilejší jedinci zvládnou i koupání v moři. Vyrazit můžete na krásné Tenerife či La Gomeru, kde vás překvapí především jedinečná příroda. Fuerteventura a Gran Canaria nabízí dlouhé bílé pláže. Zvolit si však můžete i ostrovy El Hierro, La Palma či Lanzarote.

Bali

Chcete-li vyrazit do vzdálenějších končin, měli byste si vybrat některý z asijských ostrovů, například indonéský ostrov Bali. Ten je rájem pro milovníky přírody, surfování i odpočinku. Užijete si zde dlouhých písečných pláží, ale i jedinečných přírodních scenérií. Uchvátí vás pohled na aktivní posvátnou sopku Mount Agung, ale i mnoho krásných hinduistických památek.

Srí Lanka

Další skvělou volbou pro vás může být ostrov Srí Lanka, který se nachází nedaleko Indie. Srí Lanka se proslavila především jako ostrov surfařů, jelikož si zde díky ideální velikosti vln, přijdou na své zkušení surfaři i začátečníci. Na pobřeží na vás čekají krásné pláže a ve vnitrozemí řada krásných národních parků, památek a dokonalých přírodních scenérií. Na Srí Lance můžete spatřit také ohrožené slony indické. Srí Lanka je také cenově přívětivou, a to cenami za potraviny i ubytování.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup