Proč vyrazit na Ibizu? protože vyrážíte za nejkrásnějšími plážemi ve Středomoří! Ty mají až stovky kilometrů!

Tento ostrov si zamiluje opravdu každý, protože Ibiza je ideální destinací nejen pro mladé, kteří milují hudební akce, ale perfektní je tento ostrov také pro milence či rodiny s dětmi.

Rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi ocení zejména kvalitní hotely s animačními kluby pro nejmenší děti. Děti navíc venku ocení blankytně modré pláže s nejrůznějšími mořskými obyvateli. Hledat spolu můžete také mušličky, avšak nic z nich nedostanete na palubu letadla. Výlov mušlí a hvězdic je zde zakázán!

Mladé páry a celebrity

Páry a náctiletí ocení zejména aktivní společnost, která miluje zábavu. Díky tomu ostrov buduje nespočet barů a klubů a soustředí se také na plážové akce s hudebním doprovodem. To vše sype díky turismu do chřtánu Ibize. Díky letním hudebním festivalům se tak tento ostrov stává světoznámým a zájem o něj se budí především v Americe u celebrit. Ty neváhají a nechávají se zde paparazzi zvěčňovat na nejznámějších plážích, kde vystavují svá těla k obdivu klidně po celé léto.

Základní informace

Na jednu stranu pulzující letoviska, na druhou stranu regenerace panenského klidu v nedotčené přírodě. Ibiza má zkrátka více tváří. Nezapomínejme proto rovněž na relax pro seniory, kteří této dovolené litovat také nebudou. Místní písečné pláže jsou perfektní přírodní pedikúrou a neznepříjemní náladu nikomu. Vstup do moře je pozvolný, což ocení zase senioři, ale i rodiny s dětmi a osoby, které se učí plavat.

Dále nezapomeňme na výbornou kuchyni, kdy vás místní rybaří jistě pohostí takzvanou paellou z mořských plodů a ryb. Do toho množství restaurací, barů a diskoték, ale i bohatá historie, kdy se na Ibize prolíná kultura i architektonické styly. Kdo Ibizu navštívil, doporučuje hlavní město Eivissa, kde jistě utratíte za dárky z cest veškeré cestovní kapesné. Věcičky tady mají nádherné.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup